Medienos pardavimas

Medienos pardavimas

Mediena visais laikais buvo ypač paklausi ir reikalinga žaliava. Natūralios medienos savybės, lengvas apdirbimas ir autentiškumas visuomet medieną išskyrė iš kitų alternatyvų. Mediena šiandien naudojama labai plačiai: namų statyboje, apdailos darbuose, baldų ir įvairių instrumentų gamyboje bei įvairiose kitose srityse. Dėl šios priežasties kokybiškos medienos pardavimas šiandien yra labai vertinamas.

Jei miško savininkas siekia iš miško gauti pajamų, neprarandant miško nuosavybės teisių, medienos pardavimas yra racionali išeitis. Medžių kirtimai sklype gali būti atliekami kas 10-20 metų, todėl medienos pardavimą galima atlikti pakartotinai. Vis dėlto, miškotvarka reikalauja daug dėmesio ir priežiūros, reikia nuolatos rūpintis miško tvarkymu, apsauga ir apželdinimu, todėl patogu, kai medienos kirtimu ir pardavimu gali pasirūpinti profesionaliai rinkoje dirbančios įmonės.
UAB „Archigrupė“, teikdama miškininkystės ir geodezijos paslaugas, parduoda kokybišką bei pačių teisėtai nukirstą medieną. Parduodame paruoštą įvairių medžių rūšių žaliavą, medžių rąstus. Pasitelkdami šiuolaikišką techniką kertame miškus, todėl surinktą žaliavą galime parduoti įvairiems medienos produktų gamybos poreikiams tenkinti.

Medienos pardavimas – ką reikia žinoti?

Medienos pardavimas yra procesas, kurį sudaro daug paruošiamųjų darbų. Kad mediena būtų tinkama pardavimui, svarbu iš pradžių tinkamai įvertinti medienos rūšį, brandą, tankumą, biologinę įvairovę bei miško plotą, iš kurio mediena yra surenkama. Nemaža dalimi tai lemia ir parduodamos medienos kainą. Kad kertami medžiai būtų įkainoti tinkamai, reikia įvertinti jų medienos tūrį, sortimentinę struktūrą, apvalios medienos kiekį, medienos ruošos bei kitas išlaidas.


UAB „Archigrupė“ medienos pardavimo specialistai yra pasirengę suteikti jums profesionalią konsultaciją. Kreipkitės norėdami sužinoti parduodamos medienos rūšį bei kainas, ar turėdami kitų susijusių klausimų. Mūsų kertama mediena yra sveika, kokybiška ir nepažeista. Visiems darbams naudojame modernią ir patikimą techniką.

Grįžti