Aplinkos tvarkymas energetiniuose objektuose

Aplinkos tvarkymas energetiniuose objektuose

Energetiniai objektai, daugiausiai elektrą bei šilumos energiją generuojančios įmonės, yra pagrindinė bet kokios rūšies energijos tiekimo grandis. Dažnai net nesusimastome, iš kur ateina mūsų kasdien suvartojama energija, tačiau energetiniai objektai ir tvarkinga jų priežiūra yra svarbi visuomenės aprūpinimo dalis. UAB „Archigrupė“, teikdama aplinkos tvarkymo energetiniuose objektuose paslaugą, rūpinasi tokių objektų aplinka bei sukuria saugias darbo sąlygas. Nesutvarkyta arba netinkamai prižiūrima tokių objektų aplinka kelia pavojų juose dirbantiems darbuotojams: pavojingai pasvirę medžiai gali nukristi arba nutraukti elektros laidus, nenupjauta žolė ir krūmai sudaro sąlygas veistis nepageidaujamiems vabzdžiams ir graužikams, atsiranda kitos rizikos. Be to, sutvarkyta aplinka visuomet pakelia įmonės įvaizdį ir net darbuotojų pasitenkinimo lygį.


Ieškote, kas galėtų pasirūpinti jūsų energetinio objekto aplinka? UAB „Archigrupė“ teikia profesionalias ir specializuotas aplinkos tvarkymo paslaugas. Turime ne tik visą reikalingą įrangą, bet ir kvalifikuotus specialistus, kurie gali dirbti energetiniuose objektuose. Darbus atliekame kokybiškai, operatyviai ir patikimai, todėl reikalingi darbai bus atlikti per trumpą laiką ir už prieinamą kainą. Atliekame tokius aplinkos tvarkymo energetiniuose objektuose darbus:

• Krūmų, medžių genėjimas, šalinimas, pjovimas;

• Žolės pjovimas;

• Pavojingai pasvirusių medžių genėjimas, pjovimas;

• Kiti aplinkos tvarkymo darbai.

Esame susidūrę, jog peraugę krūmai bei medžiai energetinės paskirties objektuose kelia didelį pavojų, o jų tvarkymui ir šalinimui yra reikalinga specializuota technika. Mes naudojame specialius keltuvus, kurių dėka galime nugenėti šakas įvairiame aukštyje. Profesionali įranga taip pat padeda saugiai nupjauti įvairaus aukščio ir kamienų storio medžius, todėl visus darbus vykdome greitai ir patikimai. Susisiekite su mūsų aplinkos priežiūros specialistais ir pasirūpinkite savo energetinio objekto tvarka bei saugumu.

Grįžti