Miškų supirkimas

Miškų supirkimas

Miškų supirkimas – naudinga ir reikalinga paslauga visiems, norintiems parduoti mišką. Kitaip nei gali atrodyti, savarankiškas miško pardavimas nėra lengvas ir paprastas darbas. Reikia išmanyti ne tik rinkos kainas, bet ir žinoti tam tikras procedūras. Neturint tokios patirties ar žinių, miško pardavimas gali nesunkiai virsti ilgu ir varginančiu procesu. Kiekvienas norime nekilnojamąjį turtą parduoti kuo brangiau, tačiau neracionaliai per didelė miško pardavimo kaina atbaidys potencialius pirkėjus, kuomet per maža sandorio kaina reikš finansinius nuostolius. Tad ką reikia žinoti parduodant mišką ir kur kreiptis?


UAB „Archigrupės“ miškų supirkimas – puiki alternatyva siekiant greitai bei patogiai parduoti mišką. Nenukentėkite finansiškai ir gaukite palankų miško supirkimo pasiūlymą nesirūpindami jokiomis pirkimo-pardavimo procedūromis. Mūsų specialistai ne tik padės išspręsti visus miško pardavimo bei tvarkymo klausimus, bet ir pasirūpins reikalingais dokumentais, leidimais, miškotvarkos projektu.

Miškų supirkimo procedūra ir kaina

Dokumentų rinkimas ir tvarkymas yra pirminis miško supirkimo etapas. Tai yra būtina siekiant užtikrinti vykdomų miško tvarkymo darbų bei pirkimo-pardavimo sandorių teisėtumą. Iš pradžių yra ruošiamas miškotvarkos projektas ir gaunami miško kirtimui reikalingi leidimai. Naudojantis miško supirkimo paslauga, jokiais dokumentais jums rūpintis nereikės, todėl jūs sutaupysite daug laiko, ypač jei to daryti anksčiau neteko. Parengus reikalingus dokumentus yra pereinama prie pirkimo-pardavimo procedūros, pasirašoma sutartis, atliekamas atsiskaitymas.


Miško supirkimo kaina didžiąja dalimi priklauso nuo miško brandumo, tankumo ir dydžio, tačiau apskritai tai yra sudėtingas procesas, kuris reikalauja patirties, išmanymo ir žinių. Miškų vertinimui dažniausiai yra pasitelkiamos apvalios medienos ir nenukirsto miško vertinimo metodikos. Atskirais atvejais miškas gali būti superkamas su žeme. Tokiu atveju miškotvarkos projektas yra parengiamas greičiau. 


UAB „Archigrupės“ profesionali miškų supirkimo paslauga ne tik nemokamai įvertins jūsų turimą mišką, bet ir pateiks patrauklų pasiūlymą, atitiksiantį jūsų lūkesčius. Jau ne vienerius metus visoje Lietuvoje vertiname ir superkame miškus, todėl esame tikri, jog ir jūsų miškas turi vertę. Jei neturite laiko užsiimti dokumentų tvarkymu ir nežinote, kaip įvertinti turimą mišką, susisiekite su mūsų miškų supirkimo specialistais ir sužinokite tikrąją savo miško vertę bei patikėkite visas miško supirkimo procedūras šios srities specialistams.

Grįžti